מה זה תטא הילינג

מה זה תטא הילינג?

שיטת ריפוי שבה משתמשים בתדר החלימה, הלוא הוא תטא הילינג – כדי להגיע אל תת המודע. השיטה משלבת ריפויים אנרגטיים והטיפול עצמו מתבסס על שיח, ללא מגע.

למה דווקא תטא הילינג ?

בעיני, תטא הילינג מאגדת בתוכה המון שיטות ריפוי אליהן נחשפתי לאורך השנים. אני מאוד אוהבת את האופן החיובי של הגישה אל החיים ואל המסרים שאנו מקבלים מידי יום.

בבסיס השיטה, עומדת ההנחה שהכל אפשרי עבור כולם. צריך רק לבחור בטוב, לא משנה מה היה בעבר. אני מאוד מתחברת אל הגישה הזאת, כי בעיני הידע קיים, עבור כל מי שרוצה בו. אני מדמיינת את היקום כמו גן מלא עצי פרי, שהם הטוב הקיים. כל מי שמעוניין, יכול לגשת ולקטוף לעצמו פירות וליהנות מהטוב שלהם.

דבר נוסף אליו אני מתחברת, הוא השער אל תת המודע שמאפשר אפקט מהיר יותר, לעומת טיפול במוח המודע. בתת המודע מסתתרות האמונות, הדפוסים והזיכרונות המרכיבים אותנו. אני מאמינה שהתשובות נמצאות אצלנו, לפעמים צריך מעט הכוונה כדי לראות אותן. זה בדיוק מה שסשן תטא הילינג מאפשר לנו לעשות, כחלק מהסשן אנחנו מנקים את האמונות המגבילות, הדפוסים המעכבים וכל בדל אנרגיה שאינה מועילה לנו ומוכנה להשתחרר (טינה, כעס, עצב ועוד).

מתנה נוספת שמעניקה לנו התטא הילינג, היא ריפויים הנחלקים לשניים:
ריפוי לכאבים פיזיים – אנרגיה שנשלחת על ידי מטפל ומקלה על כאבים ומחלות, ההשפעה היא מיידית.

ריפויים לכאבים נפשיים – המוח שלנו בנוי על הקשרים, כשאנחנו נזכרים בחוויה שבה סבלנו מכאב, הוא יופיע בגוף שלנו. ריפוי אנרגטי, מנתק את ההקשר של הכאב או התחושה הפיזית מהזיכרון שלנו. ריפוי טראומה אינו מוחק את החוויה שעברנו, אך כשנזכר בה – לא נסבול יותר מתגובה פיזית של הגוף. זה מאפשר לנו להתקדם, לצמוח, לבחון את החוויה באור שונה ולראות מה למדנו ואיך התפתחנו.

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.