ניקוי אנרגטי

בטח נתקלתם במושג ניקוי אנרגטי, אבל האם אתם יודעים מה זה?

אנרגיה קיימת ונמצאת בכל דבר. אנרגיה יכולה להיתפס בבני אדם – נניח ששוחחתם עם מישהו עצוב, מאוד הגיוני שמצב רוחכם יושפע. גם אם לא תתחילו לבכות, תרדו מעט למטה, לפחות עד שתזהו זאת ותתנערו מהאנרגיה שאינה שייכת אליכם. אבל לא רק מפגש עם אנשים יכול להשפיע עליכם אנרגטית, גם חפצים ומבנים נושאים אנרגיה. בחפצים הכוונה היא החל בעט ועד קירות, אני בטוחה שאם תתאמצו תזכרו לפחות במקרה אחד בו הרגשתם שהבית/מבנה אליו נכנסתם, לא עושה לכם טוב. אם תתאמצו יותר, כנראה שתשימו לב שהופיעו גם תופעות פיזיות כמו כאבי ראש, תחושת טשטוש, קושי קל בנשימה וחוסר שקט.

אנרגיה כבדה, מושכת אותנו למטה, משפיעה על אופן החשיבה שלנו, על ההחלטות שלנו ועל ההתנהגות שלנו. היא מתיישבת על אנשים או חפצים וממשיכה להקרין מהם החוצה – ממש כמו כינה או וירוס שמדביקים אדם אחד ואז ממשיכים הלאה. אנרגיה כזאת תתבטא בגוף כעייפות, הססנות, נטייה לרגוז מכל דבר קטן, בלבול, חוסר סבלנות. אנשים מסוימים סיפרו לי שהם מרגישים שיוצאות להם מהפה מילים שאינן קשורות אליהם בכלל, שהם רבים עם בני הבית, מבלי להצליח להבין על מה הם מתעקשים – כאילו זה לא ריב שלהם.
השאלה האם תבחינו שאנרגיה שאינה שייכת לכם נמצאת בגופכם או בביתכם, תלויה במודעות ובתשומת הלב שלכם לעצמכם ולהתנהלות היומיומית שלכם.

מדוע חשוב לנקות אנרגיה?

כפי שכתבתי, היא מאוד משפיעה עלינו. נניח שאני אדם מאוד מודע, לא נותנת לדברים חיצוניים לחדור אלי או להשפיע עלי, לכן לכאורה לא צריכה ניקוי. אם אתם מרגישים ככה, כדאי שתשאלו את עצמכם מי עוד חי איתי בבית? אצלנו למשל יש בן זוג, שתי בנות וכלב. ילדים הם כמו ספוג, סופחים אליהם מהר מאוד אנרגיה ובכלל כל מה שהם קולטים מהסביבה. האנרגיה הכבדה משפיעה עליהם, על מערכות היחסים איתנו, עם שאר בני הבית ובעיקר עם עצמם. תחשבו כמה מבלבל זה יכול להיות – להרגיש טוב ופתאום לכעוס, בלי לדעת אפילו על מה. אנחנו יכולים להיות חסינים בפני אנרגיה של זרים או אנשים רחוקים, במידה מסוימת, אבל כשמדובר באנשים שקרובים אלינו – יש להם פתח מיוחד בהילה ובשדה האנרגטי שלנו. לכן הם כל כך אהובים ובאותה הנשימה, יכולים לפעמים להוציא אותנו מאיזון.

בעלי חיים רגישים לא פחות, כלבים וחתולים נחשבים לחיות עם יכולות ריפוי מאוד חזקות. הם סופחים אליהם את האנרגיה הקשה שלנו, כדי להציל אותנו ולחזק אותנו. יש לא מעט סיפורים על חיות מחמד חולות, שהבעלים שלהם חלו בעבר או חולים במחלות ארוכות טווח (כמו סרטן שיכול להימשך מספר חודשים ושנים). אם נשאיר את האנרגיה אצל חיות המחמד שלנו, הן יחלו. אם נשאיר את האנרגיות אצלנו, נהיה פחות רגועים ואולי גם אנחנו נחלה. אם נשאיר את האנרגיה הכבדה בבתים/מכוניות/משרדים שלנו – יהיה לנו פחות נעים לשהות שם, בנוסף האנרגיה תשפיע עלינו מאוד.

מה עושים?

כאן נכנס לתמונה הניקוי האנרגטי. ניקוי מאפשר לי להחליף את האנרגיה שנמצאת בבתים/חפצים ולהפוך אותה לנעימה יותר. אפשר ללמד את החפצים והקירות שלנו להיות מה שאנחנו מבקשים לעצמנו, למשל בית מלא שמחה והרמוניה. מבני אדם ובעלי החיים הניקוי שונה מעט, זה יותר כמו לשאוב מה שלא שייך להם ולשלוח להם אנרגיה חדשה.

מאחר ואנרגיה נדבקת, יש צורך לערוך ניקויים אנרגטיים מידי פעם – לעצמנו ולבתים שלנו. טיהור הבית מסייע, אך הוא פחות ייסודי מהיכרותי עם השיטות.

איך תדעו אם אתם צריכים ניקוי אנרגטי?

אם אתם מרגישים זרים לעצמכם, אם אתם מרגישים שקורים לכם כל מיני דברים שלא אופייניים לכם, או שלא נעים לכם להיכנס למרחב (בית/משרד). אם אתם עייפים/כבדים מאוד, או שהילדים מתנהגים שונה מאיך שהם בדרך כלל ואין הסבר חיצוני כמו חום או מחלה. אם בעלי החיים שלכם חלשים יותר, אפילו חולים או מתנהגים בתוקפנות/אדישות ונראים מעט עצובים או רחוקים.
כל הדברים האלו מעידים על אנרגיה שאינה שייכת או מועילה בסביבתכם, כזאת שכדאי לנקות.


איך מבצעים ניקוי אנרגטי?

אני מאוד אוהבת לעשות דברים בעצמי, כשאפשר. דווקא במקרה של ניקוי אנרגטי אני ממליצה לפנות למישהו שמבין ומתעסק בתחום. אפשר לטהר את הבית עם קטורת/מרווה יבשה שרופה/מלח/בכור- העניין הוא שזה לא מחליף את האנרגיה בבית, רק 'מגרש' אותה. לפני כל ניקוי אני עורכת סריקה ובודקת האם טיהור יספיק או שיש צורך בניקוי יסודי יותר. אם נטהר בית או חפץ מתוכנתים לספוג אליהם כובד, האנרגיה תימשך אליהם מחדש והכל יחזור על עצמו. ניקוי מאפשר לי לעשות תכנות מחדש וללמד את הבית/חפצים ואפילו בע"ח ואנשים – למשוך אליהם אנרגיות חיוביות וטובות. בעיני, הוא יעיל הרבה יותר מאשר ניקוי חד פעמי ומאפשר לי להיות בשיח עם הלקוחות, כדי להבין האם יש דברים שמצריכים עבודה נוספת או העמקה מסוימת שטיהור קליל לא מאפשר.

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.