כללים לבחירת מתקשר

אני עובדת בתחום פרוץ. אף תעודה שבעולם, לא תוכל להעיד על טיב המטפל – גם לא מספר שנות הניסיון שיש לו בתחום. שלא נתחיל בכלל לדבר על כך, שרוב הידע מגיע מתוכי ולא מספרים או מאמרים שאולי קראתי בנושא. לדעתי יש מאות מתקשרים בארץ, חלקם דוברי אמת ובזכות חלק מהם יצאה הסטיגמה השלילית שמדברת על שרלטנות ורמאות. מאוד מסקרן לדעת דברים נסתרים, כאלה שאינם תמיד נראים או גלויים לעיני כל. מושך לדעת האם העתיד צופן לי טוב? האם אצליח במה שאני חולמת עליו? האם הזוגיות מעבר לפינה?
לקוחות תמיד יהיו! לכן, החלטתי לכתוב קווים מנחים – שבעיני – יכולים לעזור לכם לבחור מתקשר איכותי וטוב. המידע הזה נכתב מניסיוני כמתקשרת, מהכרותי עם מתקשרות ומשאלות שאני רואה שאנשים חוזרים ומעלים בקבוצות ופורומים שונים.

לפני הכל, אענה על השאלה מה בכלל מתקשר עושה?

משוחח עם מלאכים, נפטרים וישויות. מתקשר עם חלקים חבויים בכם, שאינכם מצליחים להגיע ולהתחבר אליהם בעצמכם. באמצעות התקשור הוא מעביר מסרים ותשובות לכל מיני שאלות שיש לכם.

איך בוחרים מתקשר?

חיבור!

שוחחו עם האדם, תתכתבו איתו – לא משנה. כל דבר שיעזור לכם להרגיש את החיבור אליו. אם משהו מרגיש לא נכון, שחררו. יש עוד מתקשרים בשוק, תמשיכו לברר עד שתמצאו את האחד שנעים לכם לשוחח איתו.
כולנו מרגישים אנרגיות, לא צריך להיות משהו מיוחד בשביל להבין אם אנרגיה של מישהו מתאימה לנו או לא. גם אם המליצו עליו ושיבחו אותו, לא מחייב שהאנרגיה תתאים לכם. תפעלו לפי תחושת בטן!

שפה חיובית

שימו לב האם הוא מדבר בצורה חיובית, או שיש שליליות ומסתוריות. האם ישנם ניסיונות להפחיד? לעשות הר מעכבר?
תקשור נראה ונשמע כמו משהו דרמטי ביותר. בפועל? צר לי לאכזב אתכם, אין שום דרמה!
מתקשר שמגיע ממקום טוב, ידע להסביר ולענות על מה שצריך בכנות ובפשטות.

אופן מסירת התקשור

לפעמים עולים נושאים מעט 'כבדים' בתקשורים. כל מיני מעצורים שקיימים אצל האדם, אולי פחדים. שווה לבדוק איך המתקשר מעביר לכם את המסרים. בכל סיטואציה ניתן לבחור במילים נעימות, מרגיעות, מצמיחות. אם יצאתם בתחושה שהעבירו עליכם ביקורת, המטרה לגמרי התפספסה.

התניות

הכוונה למשפטים כמו: "אם לא נסיר את הכישוף, בני המשפחה יחלו מאוד" או "אם לא נטהר את הבית, לא תזכי לזוגיות".
כל התניה כזאת, שמלווה בהפחדה – מיותרת.
שוב אציין שאין שום דרמה בתקשור! אנחנו מסוגלים לראות דברים ואנרגיות, יחד עם זאת התפקיד שלי הוא למסור את המידע בדרך נעימה, לא בדרך מאיימת. ההחלטה לגבי אם לנקות או להסיר או כל דבר אחר, היא של המטופל. כמו גם ההחלטה כיצד ובמי לבחור לשם כך!

עתידות

כן. אני מסוגלת לראות את העתיד. לא. אני לא מתה על זה.
הסיבה היא שהבחירה תמיד בידיכם!
נניח שהגיעה אלי מישהי וביקשה תקשור, על הדרך היא ביקשה שאומר מה צפוי לה. מספיק שתעשה פניה שמאלה ולא ימינה בדרך – והכל השתנה. קריאת עתיד היא משהו מאוד לא יציב, חובה לציין את זה בפני הלקוח.
בעיקרון אני קוראת עתיד רק לאחר טיפול באמונות מגבילות, מאחר וכך ניתן להשיג בהירות גבוהה יותר. ועדין, אני מציינת שזה לא החלטי ושיהיו שינויים כי הכל תלוי בכם!

מקווה שהצלחתי לשפוך מעט אור על נושא כל כך מסקרן ולא ממש בהיר.
מאחלת לכם לקבל תמיד מסרים מעצימים ומצמיחים.
לשאלות נוספות, מוזמנים לפנות אלי.

שתפו

תגובה אחת ל“כללים לבחירת מתקשר”

  1. בתור מתקשרת עם ניסיון של 13 שנים. אהבתי את המאמר. את השקיפות. הכנות. מסכימה עם כל מילה!
    בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.