האם יש עלי קללה

האם יש עלי קללה?

שאלה שאני נתקלת בה לא מעט, אז חשבתי לעשות קצת סדר ולהבהיר כמה דברים.

אפתח בכך שקללות אכן קיימות בעולם, נכון שבעבר הן היו נפוצות הרבה יותר, אבל גם בימינו אפשר להיתקל בקללות. חלק מהקללות מלוות אנשים במשך דורות – למשל אם לפני ארבע דורות מישהו קילל שושלת של אדם אחר, הקללה תורגש גם אצל הנינים וניני הנינים, למעשה עד שהקללה תותר.

 

מהי קללה?

בעידן שלנו קללה נחשבת מילת גנאי, מילה לא יפה שמופנית כלפי אדם כלשהו. קללה במובן עליו אני מדברת, היא אוסף של מילים או איחולים שליליים שמופנים אל אדם מסוים. לקללה יש אנרגיה שלילית כיוון שהיא באה עם כוונת לב שמגיעה מתוך צרות עין או מתוך 'רוע', (הגרשיים כאן כי אין באמת טוב ורע, זאת תפיסה מאוד אנושית, אבל השתמשתי במילה שכולנו נוכל להבין).

 

מה עושה קללה?

גורמת לתקיעות בחיי האדם עליו היא הוטלה. משפיעה על תחום מסוים בחייו כמו למשל פרנסה או פוריות. אם נתמקד בדוגמא של הפרנסה – האדם שקיללו יתקשה להרוויח או שתמיד יחסר לו כסף, הוא יאבד את רכושו או שיהיה תלוי בחסדיהם של אחרים ותמיד יהיה עניין סביב פרנסה או כסף. אדם כזה יכול להיות חסר יציבות במקומות עבודה, לנסות להקים מיזם ולא להצליח, לעבוד במשך שנים באותו מקום עבודה מבלי לקבל העלאה במשכורת, להיות מפוטר או להיתקל באתגרים מול זכויות שמגיעות לו כעובד והוא לא מקבל אותן. קללה יכולה להיות גם כלפי אדמה ורכוש ולא רק בהקשר של נזק בריאותי מסוים.

 

למשך כמה זמן נמשכת הקללה?

קללה יכולה ללוות אדם במשך דורות ובמשך גלגולי חיים רבים. אם האדם המקלל דיבר על השושלת, אז גם הילדים-הנכדים-הנינים וכו' יסבלו מאותה הקללה, מבלי לדעת שמדובר בתוצר לוואי של קללה שהוטלה לפני מספר דורות על משפחתם.

קללה יכולה גם ללוות נשמה במשך מספר גלגולי חיים, אשתף אתכם שכל חיי גיליתי קושי מול כסף ובעיקר לא הצלחתי לבקש כסף תמורה לאנרגיה שנתתי או לעבודות שעשיתי. היה לי מאוד קשה לדעת איך לתמחר ובאופן כללי הרגשתי לא ראויה לכסף ושהוא חומק ממני ולא מיועד בשבילי. כשכבר החלטתי על סכום מסוים, לא הצלחתי להוציא מפי את הסכום, גם לאחר ששאלו אותי מהי העלות. בכל פעם שנקבתי במחיר, הרגשתי כאילו אני לועסת חצץ ופי התייבש. כל העבודה הפנימית שעשיתי לא הצליחה לשנות את העובדה שלא הצלחתי להרגיש שכסף הוא דבר שמגיע לי.
יום אחד, קיבלתי מסר שסיפר לי שמוטלת עלי קללה מגלגולים קודמים, בתוספת הסברים מדויקים מה לעשות ואיך לשחרר את הקללה. ביצעתי כל מה שנמסר לי ולתדהמתי כשהכל נגמר הרגשתי איך משא כבד משתחרר מעלי. באותו היום מישהי ביקשה ממני סשן והצלחתי לנקוב במחיר בקלות רבה ובשמחה, פתאום הצלחתי לראות את הערך שבהחלפת האנרגיה שלי באנרגיה של כסף. מאז עברו הרבה ימים, אבל התחושה שהרגשתי בעת שחרור הקללה מעלי זכורה לי היטב ומלווה אותי, כאילו כדי להזכיר שככה אמורים להיות פני הדברים וכל מה שמאתגר או קשה, שווה לבדוק מדוע הוא ככה.

 

אם כך, האם כל תחום שבו אני מתקשה אומר שיש עלי קללה שקשורה אליו?

פה העניינים הופכים לרגישים מעט. הכי קל להאשים גורם חיצוני בקשיים שלנו וללכת לאנשים שיסירו מעלינו קללות ועין הרע. העניין הוא, שיש הרבה מעבר לקללות בעולם… אנחנו מורכבים מזיכרונות הנשמה, מתת המודע שלנו, מהמחשבות שהמוח מייצר בעקבות חוויות מהעבר. פירוש הדבר שיש לנו אמונות שונות שמנהלות את חיינו, פחדים, עכבות וכל אלו – למרות התסכול שאנו חשים – יוצרים מצבים לא תמיד נעימים או פשוטים.

פעם שוחחתי עם מישהי שהייתה בטוחה שמוטלת עליה קללה, מכיוון שכל דבר חדש שרכשה נהרס כמעט מיד. כשקנתה רכב, עברה תאונה וכשרכשה בית התגלו נזילות בעקבות פיצוץ צינורות ואלו הדברים המשמעותיים, היו גם כל מיני דברים קטנים כמו בגד חדש שנקרע או הוכתם ועוד. לאחר בדיקה אנרגטית שערכתי, התברר שאין עליה שום קללה. בתת המודע של אותה האישה, ((עוד על תת המודע ודרך הפעולה שלו תוכלו לקרוא כאן (לינק למאמר 'על אמונות ותת מודע')), הייתה אמונה שהיא אינה ראויה לשום דבר. אמונה נוספת אמרה שמי שקונה דברים חדשים, הוא אדם מנקר עיניים וכך כל דבר חדש שרכשה לעצמה נהרס, על מנת שלא תהפוך להיות מנקרת עיניים. כל מה שהינו צריכות לעשות, הוא לשנות את האמונות המגבילות והמצב הפסיק – הבית עבר שיפוץ והכל הסתדר, היא הצליחה לרכוש כל מה שהיא רצתה מבלי שיהרס וחיה בנינוחות.

לקוחה נוספת סיפרה לי שהיא בטוחה שמוטלת עליה קללה שמשפיעה על בני משפחתה, מאחר והם חולים לא מעט והלימודים שלה נמשכים נצח. לאחר בדיקה אנרגטית הסברתי לה שאני רואה שהנשמה מרגישה שהיא לא נמצאת במקום הנכון עבורה, לכן היא מנסה בכל כוחה למשוך את תשומת ליבה. אחרי עבודה על הפחדים והדפוסים המעכבים בחייה, חל שיפור מידי. היא הבינה את חשיבות ההקשבה לאינטואיציה ולנשמה שלה, והבינה שעליה לקחת אחריות על חייה ולהודות בפני עצמה ברצונות שלה. החולי אפשר מנוחה, התעסקות בדברים אחרים וניסה לקרב אותה אל המסלול בו הנשמה ביקשה לצעוד, אז שחררתי את ההקשר בין הדברים ולימדתי אותה שהיא יכולה וראויה לצעוד בדרך שהנשמה מבקשת, מבלי למשוך חולי או ליצור אנרגיה מחלישה בבית. כפי שכתבתי, השינויים והשיפורים בחייה היו מידיים והיא נהנית מחיים מתוך בריאות ומודעות. עוד ניתן להבין שלא הוטלה עליה אף קללה, וכל המקרים הלא נעימים היו תוצר של תת המודע שלה שהתעקש שככה הוא מגן עליה ופועל לטובתה.

לפני שקופצים על ההסבר שמוטלת עלינו קללה, כדאי מאוד לעבור בדיקה אנרגטית אצל מטפל שסומכים עליו. שווה תמיד לבדוק האם אני יכול לעשות משהו לגבי האתגרים בחיי? מה אני יכול לשנות או לשפר כדי שיהיה טוב ונעים יותר? לקיחת אחריות על חיינו משמעותית ביותר לבריאת חיים מלאי בריאות ושלווה.

 

מה חשוב לדעת על קללות?

1. לקללה יש כוח רק על מי שמאמין בה.
2. למילים טובות יש כוח רב יותר.

אם מישהו קילל אותי או את השושלת שלי ואני מתמלאת אימה כיוון שהקללה מתיישבת עם הפחדים שלי, או שקיימת בי האמונה שקללה היא דבר ממשי ומסוכן – היא תפעל עלי. אבל לא כל האנשים מאמינים בקללות ובכוחן, לכן מי שאינו מאמין בקללות או בעין הרע, לא יסבול מהן.
מה עושה מי שכן מאמין בעין הרע ובקללות? אני ממליצה מאוד לשנות את מערך האמונות הספציפי הזה, לעבור סשן שיסייע לנקות את האמונות המגבילות ולהמיר אותן באמונות חיוביות כמו 'אני מוגן', 'יש עין טובה', 'אני ראוי לכל הטוב שקיים בעולם' ועוד. כשמערך האמונות חיובי, לא ניתן לפגוע באדם מאחר והוא לא מאמין שדבר כזה אפשרי, הקללה לא תיגע בו וחוק הקארמה כבר יטפל בבוא העת באדם המקלל.

למילים טובות יש כוח אנרגטי הרבה יותר חזק מאשר למילים שליליות, לכן מאוד יכול לעזור לעטוף את עצמנו במילים חיוביות ולדבר באופן כללי בשפה חיובית. זה רלוונטי לכל רגע בחיים, אם מישהו למשל מקלל אותנו – אנחנו יכולים לעטוף את עצמנו במילים חיוביות שיגנו עלינו. אם אנחנו מתקשים בתחום מסוים בחיינו – יעזור לדבר במילים חיוביות, למשל אני בדרך למציאת פתרון או ההגשמה בדרך אלי, אני עובד על הדברים וכל נוסח חיובי אחר.  שימוש במילים חיוביות יהווה מעין מגן אנרגטי עבורנו, יחזק ויעטוף אותנו בכל רגע.

 

אז מתי לבדוק אם מוטלת עלי קללה?

אם עשיתם שינויים בחייכם, פעלתם כדי לשפר את המצב בו אתם חווים קשיים ושום דבר לא נפתר.
אם אתם מרגישים מעמסה מאוד כבדה עליכם, מבלי שאתם מצליחים להבין למה האישיו הספציפי הזה קיים בחייכם.
אם מישהו מהמשפחה סיפר לכם שהייתה קללה על המשפחה בעבר או שראיתם במו עיניכם אדם שמקלל אתכם או מניח קמעות/שופך כל מיני חומרים סביב הרכוש שלכם – אני ממליצה שתיגשו לבדוק את העניין.

 

לסיכום

קללות אכן קיימות, אבל הן לא תמיד התשובה לאתגרים איתם אנשים מתמודדים. לא כולנו 'נסיך צפרדע', אותו נסיך שהוטלה עליו קללה והפך לצפרדע עד שנסיכה נשקה לו וגילתה את אהבת חייה. לכן, לפני שמפילים את האשמה על קללה שאולי הוטלה עלינו, מומלץ לעשות בדיקה פנימית עם עצמנו מה נוכל לשפר או לשנות כדי לסיים את האתגר שמשפיע עלינו? איזה דפוס או אמונה יכולים להשפיע עלינו וליצור בחיינו את המצב בו אנחנו נמצאים?

במידה והחלטתם לבדוק האם מוטלת עליכם קללה, בחרו באיש או אשת מקצוע עליהם אתם סומכים. אני תמיד ממליצה לבחור במי שמשדר אנרגיה נעימה, שתואמת את שלכם ולא מייצר פחד או איום אלא משרה רוגע. תוכלו לקרוא עוד על ההמלצות שלי במאמר "כללים לבחירת מתקשר", לקביעת שיחת ייעוץ/בדיקה איתי, מוזמנים ליצור קשר דרך אחד מכפתורי הסושיאל שלפניכם.

 

 

 

 

 

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.