מה כן?

מה כן?

הרשתות והרחובות מתמלאים אנשים שאומרים מה הם לא רוצים. מאמרים ארוכים נכתבים על כל מה שלא – מקובל, הגיוני, תקין. ההתבוננות היא מאוד חיצונית – מה אחרים עושים לא בסדר, (בשלטון, אלו שעוטים מסכות ואלו שלא, אלו שנכנסים לבידוד ואלו שלא שומרים על החוקים). מה עם מה שכן? איך בכלל נדע מה אנחנו רוצים בתקופה כזאת מבלבלת? מזמינה אתכם לשיחה ולתרגול שיעזור לנו למצוא מיקוד ולחזור פנימה, כדי שנוכל להתחזק ולהשפיע על כל מה שקורה בחוץ!

Continue Reading
מחיים קשים לחיים קלים

מחיים קשים לחיים קלים

האם אתם מרגישים שדברים הולכים לכם בקלות בחיים, או שאתם מתאמצים כדי להשיג מה שאתם רוצים? מה דעתכם על חיים קלים – האם קיים דבר כזה בכלל? בזום שוחחנו על מה מונע מאיתנו לחיות בקלות. הצפנו את הדברים ששמענו וחווינו לאורך השנים, תרגלנו וניקינו את קולות הרקע. בנוסף, תמצאו שם ריפויים אנרגטיים ופרספקטיבות חדשות על חיים קלים שישמשו אתכם, אם תבחרו לקבל אותם.

Continue Reading
התפקידים שאנו ממלאים בחיים ומשמעותם

התפקידים שאנו ממלאים בחיים ומשמעותם

תקופות חגים ממלאות אותנו ברגשות מעורבים. אחת הסיבות לכך היא התפקידים שאנחנו ממלאים במהלך חיינו. בווידאו אני מדברת על התפקידים האלו, השפעתם על חיינו ומסבירה כיצד ניתן ללמד את המוח להשתחרר מהם.    

Continue Reading
גלגול נשמות

גלגול נשמות

ככל הנראה, אלו אינם החיים הראשונים שלנו על כדור הארץ. אין כמעט אדם, שלא חזר לכאן כמה וכמה פעמים – לפעמים כגבר, לפעמים כאישה, יש האומרים שלעתים כבעל חיים.אין לנו זיכרונות ממשיים מהחיים האחרים שלנו, גם אם יש – לרוב, לא ממש נזהה אותם. אבל חשוב לדעת, שהנשמה כן סוחבת איתה זיכרונות, פחדים ושבועות מגלגולים קודמים. אלו יכולים להשפיע על חיינו מאוד, לעכב אותנו ולהסית אותנו מהמסלול המיועד לנו בחיים האלה.בסרטון אני מסבירה, מדוע חשוב לסגור גלגולים קודמים ואיך השפעתם יכולה להתבטא בחיינו ביומיום.

Continue Reading
הקשר הנסתר בין הורים לילדים

הקשר הנסתר בין הורים לילדים

בין הורים לילדים יש קשר נפשי מאוד חזק. בתור הורים, אנחנו מרגישים אותם אך חשוב לזכור שגם הם מרגישים אותנו. אנחנו מצליחים להעביר אליהם פחדים, לחצים, דאגות ואפילו מחשבות שיש לנו בנוגע אליהם – כל זה מבלי שנוציא מילה בנושאים האלו.הסרטון מדבר על החשיבות בלהיות שלמים עם עצמנו, החשיבות של לטפל בעצמנו ולהיות אמיתיים ופתוחים עם עצמנו כדי שזה מה שיעבור אליהם.

Continue Reading