חגיגת יום השוויון האביבי

    זום חגיגי לכבוד יום השוויון האביבי שערכתי יחד עם דנה עמרם – מלווה נשים במסע החיים דרך עבודה עם כלים מעולם היוגה והשמאניזם הנשי. בזום שוחחנו על חשיבות יום השוויון האביבי בתרבויות עתיקות, כיצד ציינו אותו. הסברנו כיצד ניתן לרתום את האנרגיה המיוחדת של היום הזה לטובתנו ומדוע כדאי לעשות זאת. בנוסף הנחנו שני תרגילים מדיטטיביים שמחברים אל אנרגיית הרחם ואנרגיית הלב.

Continue Reading
אנשים רגישים

אנשים רגישים

    המושג 'אנשים רגישים' נשמע לא מעט בשנים האחרונות, בהרצאה אני מסבירה מיהם אנשים רגישים, מה מאפיין אותם, מהן המתנות שהם מביאים לעולם – ברמה הרוחנית וברמה הארצית. בנוסף, אני נותנת כלים פרקטיים שמחזקים ומלמדים איך אדם רגיש יכול לחזק את עצמו ביומיום ומנחה מדיטציה שמטרתה לעזור לתחושת מוגנות גבוהה.

Continue Reading
חוויות רוחניות בשינה וחלומות

חוויות רוחניות בשינה וחלומות

אדם ממוצע מבלה כשליש מחייו בשינה. כל כך הרבה קורה לנו בזמן השינה, הכל נתפס כמשהו מפחיד או לחלופין מתקבל בביטול – "זה רק חלום" או "סתם דמיינת ש…". אם במשך היום אנחנו חווים כל מיני דברים, זה רק הגיוני שבלילה המצב לא יהיה שונה. מה אם אנחנו לא סתם חולמים? מה עומד מאחורי חוויות כמו שיתוק שינה או מסע אסטרלי? השאלות האלו ונוספות יקבלו מענה בשיעור על השינה.

Continue Reading
מה כן?

מה כן?

הרשתות והרחובות מתמלאים אנשים שאומרים מה הם לא רוצים. מאמרים ארוכים נכתבים על כל מה שלא – מקובל, הגיוני, תקין. ההתבוננות היא מאוד חיצונית – מה אחרים עושים לא בסדר, (בשלטון, אלו שעוטים מסכות ואלו שלא, אלו שנכנסים לבידוד ואלו שלא שומרים על החוקים). מה עם מה שכן? איך בכלל נדע מה אנחנו רוצים בתקופה כזאת מבלבלת? מזמינה אתכם לשיחה ולתרגול שיעזור לנו למצוא מיקוד ולחזור פנימה, כדי שנוכל להתחזק ולהשפיע על כל מה שקורה בחוץ!

Continue Reading
מחיים קשים לחיים קלים

מחיים קשים לחיים קלים

האם אתם מרגישים שדברים הולכים לכם בקלות בחיים, או שאתם מתאמצים כדי להשיג מה שאתם רוצים? מה דעתכם על חיים קלים – האם קיים דבר כזה בכלל? בזום שוחחנו על מה מונע מאיתנו לחיות בקלות. הצפנו את הדברים ששמענו וחווינו לאורך השנים, תרגלנו וניקינו את קולות הרקע. בנוסף, תמצאו שם ריפויים אנרגטיים ופרספקטיבות חדשות על חיים קלים שישמשו אתכם, אם תבחרו לקבל אותם.

Continue Reading