שמי נירית, אני אמא לשתי בנות מדהימות שהן חלק מהמסע שלי אל עצמי, לפוטש (הכלב שלי) שמלמד אותי בכל יום שיעורים על חמלה, סבלנות ואהבה. בת זוג של רועי, הנפש התאומה שלי מזה כמה וכמה גלגולים.

כשהייתי בת שתיים עשרה בערך, פרסומת בטלוויזיה גרמה לי להבין שמשהו שאני מנסה להתעלם מקיומו – קיים ושריר בחיי. בזכות אותה הפרסומת, שמטרתה הייתה להעלות מודעות להטרדות מיניות, הבנתי שאני קרבן להתעללות מינית מתמשכת. אני זוכרת שעולמי קרס עלי, לא הסכמתי לקבל את הידיעה הזאת וניסיתי להילחם בה. התוקף היה מסביבתי הקרובה, אדם אהוב. ידעתי שיתקשו להאמין לי, ידעתי שהבשורה תשפיע רבות על המשפחה שלי ועלי. עמוק בתוכי ידעתי, שהוא לעולם ועד לא יודה ואני אהיה האשמה.

במשך תקופה בחרתי לשתוק, לבחון האם אני צודקת ולא לספר. במשך השנה הזאת קיבלתי הוכחות חותכות לכך שהצדק עימי, מה שקורה הוא אכן בלתי הולם. בשלב מסוים החלטתי שאני לא מסוגלת להמשיך יותר. נשברתי וסיפרתי להורים, ובדיוק כפי שחזיתי – הכל קרה. לא אלאה אתכם בפרטים המדויקים, אספר רק שההתמודדות הובילה אותי להבין את חשיבותה של הבחירה בחיים. לקח מעט זמן, אבל לבסוף הבנתי שאין טעם להמשיך לבחור בעצב ובכאב בלבד. שרק אם אצליח לראות את הדברים החיוביים שקורים לי בחיים, את מי ומה שהפכתי להיות – אצליח להתמודד ולשרוד.
כמעט מידי יום דמיינתי את העתיד שאני בוחרת לעצמי, נשמתי עמוק והמשכתי. היו רגעים לא קלים, היו רגעי פחד, עצב ואף הרס עצמי. מכולם בחרתי לצמוח!

היום אני יודעת ששמירה צמודה של המלאכים השומרים שלי, ליוותה אותי בתהליך הזה, שידע עתיק שקיים בתוכי הוביל אותי וסייע לי לטפל בעצמי. למצוא את הדרך החוצה מן האפלה. מה שסגר את המעגל הכואב הזה עבורי, היה טיפול תטא הילינג שקיבלתי מבד דודי היא שלחה לי ריפוי אנרגטי שגרם לכך שהכאב הפיזי יעלם. עולם הרוח והאנרגיות לא היה זר לי, אך מעולם לא הרגשתי את העוצמות שלו בצורה כזאת עד אותו הרגע. החלטתי ללמוד תטא הילינג, מתוך רצון לשפר את אורח החיים שלי. מאותו הרגע כל חלקי הפאזל של חיי הסתדרו, פתאום הבנתי שמאז שאני ילדה אני נעזרת ביסודות מהתטא הילינג, עבורי ועבור חברים, מבלי שידעתי. הבנתי שיש דרך להפיץ את כל הטוב שאני רואה בעולם בקלות ולהתמלא באנרגיות. למדתי להתחבר אל המתנות איתן נולדתי ולשחרר את הפחדים.

הדרך להתחיל ללוות אנשים הייתה קצרה. מאז המשכתי ואני ממשיכה ללמוד ולהתקדם ובמקביל ללוות אנשים ולהיות עדה לריפויים והשינויים שהם חווים בחייהם. הכלים בהם אני משתמשת הם תטא הילינג, תקשור, דמיון מודרך, כתיבה, מטוטלת וקריסטלים.

העיקרון שמנחה אותי בחיים הוא שניתן לחיות חיים קלים, ניתן לברוא את עצמנו ואת המציאות שאנחנו חולמים. ניתן לחיות ללא מחלות וללמוד מכל התנסות וחוויה בחיים. את כל התובנות האלו ועוד, אני חולקת כאן באתר שלי, בקבוצה שלי בפייסבוק ובסשנים שאני עושה.