שמי נירית, אני אמא לשתי בנות מדהימות שהן חלק מהמסע שלי אל עצמי, לפוטש (הכלב שלי) שמלמד אותי בכל יום שיעורים על חמלה, סבלנות ואהבה. חיה עם הנפש התאומה שלי מזה כמה וכמה גלגולים ועם עצמי.

כשהייתי בת שתיים עשרה בערך, פרסומת בטלוויזיה גרמה לי להבין שמשהו שאני מנסה להתעלם מקיומו – קיים ושריר בחיי. בזכות אותה הפרסומת, שמטרתה הייתה להעלות מודעות להטרדות מיניות, הבנתי שאני קורבן להתעללות מינית מתמשכת.
אני זוכרת שעולמי קרס עלי, לא הסכמתי לקבל את הידיעה הזאת וניסיתי להילחם בה. התוקף היה מסביבתי הקרובה, אדם אהוב. ידעתי שיתקשו להאמין לי, ידעתי שהבשורה תשפיע רבות על המשפחה שלי ועלי. עמוק בתוכי ידעתי, שהוא לעולם ועד לא יודה ואני אהיה האשמה.

במשך תקופה בחרתי לשתוק, לבחון האם אני צודקת ולא לספר. במשך השנה הזאת קיבלתי הוכחות חותכות לכך שהצדק עימי, מה שקורה הוא אכן בלתי הולם. בשלב מסויים החלטתי שאני לא מסוגלת להמשיך יותר. נשברתי וסיפרתי להורים, ובדיוק כפי שחזיתי – הכל קרה.

לא אלאה אתכם בפרטים המדוייקים, אספר רק שההתמודדות הובילה אותי להבין את חשיבותה של הבחירה בחיים. לקח מעט זמן, אבל לבסוף הבנתי שאין טעם להמשיך לבחור בעצב ובכאב בלבד. שרק אם אצליח לראות את הדברים החיוביים שקורים לי בחיים, את מי ומה שהפכתי להיות – אצליח להתמודד ולשרוד.
כמעט מידי יום דמיינתי את העתיד שאני בוחרת לעצמי, נשמתי עמוק והמשכתי.
היו רגעים לא קלים, היו רגעי פחד, עצב ואף הרס עצמי. מכולם יצאתי. מכולם בחרתי לצאת!

היום אני יודעת ששמירה צמודה ליוותה אותי בתהליך הזה, שידע עתיק שקיים בתוכי הוביל אותי וסייע לי לטפל בעצמי. למצוא את הדרך החוצה מן האפלה. מה שסגר את המעגל הכואב הזה עבורי, היה טיפול תטא הילינג שקיבלתי מבת הדוד המופלאה שלי. מאותו הרגע – הזכרונות והידיעה שם, אבל הכל פשוט פחות כואב.

באחת התקופות המבולבלות והעמוסות בחיי החלטתי להקשיב לבת דודי וללמוד תטא הילינג. מאותו הרגע כל חלקי הפאזל של חיי הסתדרו. הבנתי ש- למה שאני עושה עבור עצמי או חברים, יש שם. הבנתי שיש דרך לעשות ולהפיץ את כל הטוב שאני רואה בעולם בקלות ולהתמלא באנרגיות. הדרך להתחיל לטפל באנשים הייתה קצרה. מאז המשכתי ואני ממשיכה ללמוד ולהתקדם ובמקביל לטפל ולרפא אנשים, תוך כדי שילוב  הכלים שרכשתי במהלך חיי – המקצועיים ואלו שנולדתי איתם.

אני מאמינה שניתן לחיות חיים קלים, ניתן לברוא את עצמנו ואת המציאות שאנחנו חולמים. ניתן לחיות ללא מחלות וללמוד מכל התנסות וחוויה בחיים. את כל התובנות האלו ועוד, אני חולקת כאן באתר שלי ובטיפולים.