מאשמה לקבלה עצמית

לפרטים והרשמה

  שם
  טלפון
  אימייל

  מרגישים שאשמה מנהלת אתכם בחיים? 
  הייתם רוצים ללמוד לחיות בלעדיה, אבל לא בטוחים שאפשר? 
  אני כאן כדי לספר לכם שזה אפשרי לגמרי!
  בתהליך אלכימיה רגשית שבניתי, תוכלו ללמוד איך להתמיר את האשמה לקבלה עצמית. 

  מה הסיפור עם אשמה?
  אשמה משתייכת אל שלל האנרגיות הכבדות שנמצאות בעולמנו. היא מביאה איתה המון קושי לחיים, מתיישבת בגוף ובמחשבות שלא מפסיקות לרוץ ולהחזיר אותנו אל הרגעים בהם 'טעינו' או למחשבות כמו 'הייתי צריכה לעשות/להתנהג/לומר כך ולא כמו שהגבתי'. אשמה מטשטשת את היכולת שלנו לחשוב, היא משתלטת עלינו וגורמת לנו להריץ לאחור את הרגעים והמילים שחווינו ובכך משאירה אותנו בעבר. במקום לחיות בחופשיות, לבחור מחדש בכל פעם – אנשים שמרגישים אשמים, עלולים להרגיש שהם אינם חיים כמו שהיו רוצים ואף עלולים להרגיש קושי בתוך הגוף שלהם, (שנוצר על ידי הסבל).

  אלכימיה היא היכולת לקחת משהו מסוים ולהתמיר אותו לדבר אחר. בעבר היו מדענים שהאמינו כי ניתן להפוך מתכות לזהב, זה מעולם לא הוכח. אבל אלכימיה אינה חייבת להישאר בתחום המדע… בכל פעם שאנחנו מצליחים לשנות בתוכנו משהו, רגש או התנהגות מסוימת לאחת טובה יותר – אנחנו עושים אלכימיה. לא תמיד זה נעשה באופן מודע, אבל עובדה שזה נעשה, כיוון שלא מעט אנשים מצליחים להשתנות ולהשתפר במהלך חייהם. 

  בקורס "מאשמה לקבלה עצמית" אני מלמדת איך עושים תהליך של אלכימיה רגשית והופכים את האשמה לקבלה עצמית.

  במשך שנים ארוכות אשמה לקחה חלק כל כך מרכזי בחיי, שהרגשתי מיוסרת בתוכי. כמעט כל דבר שאמרתי או עשיתי, חקרתי בראשי לאחר מכן והרגשתי אשמה לגביו. התקשיתי לנשום, הרגשתי שהייתי רוצה לצאת מהעור שלי ולהיות בגוף אחר ובכלל שהגוף שלי מכווץ מבפנים. היה לי קשה כל כך עד שיום אחד החלטתי שאני לא יכולה יותר ומוכרחה למצוא דרך להפסיק לחיות ככה.
  אחרי חקירה ארוכת שנים, המון ניסיונות שחלקם צלחו וחלקם לא – מצאתי את הדרך היעילה ביותר להשתחרר מהאשמה בחיי.

  את הידע שרכשתי ושכללתי במהלך שנים, אני מגישה לכם בקורס הזה. התהליך מחולק לשלבים, כל אחד בנוי על השלב הקודם. בסרטונים תמצאו פירוט על כל שלב, דוגמאות ותרגולים שיסייעו להבנה ולהעלאת המודעות. תקבלו כלים אנרגטיים מעולם התטא הילינג המופלא: ריפויים, ניקויים אנרגטיים והטמעות שיחזקו אתכם.

  מה פירוש המושגים האלה בכלל?

  • הטמעה היא מושג הלקוח מעולם התטא הילינג, אותו ייסדה ויאנה סטייבל.
  • בסשנים של תטא הילינג עובדים עם תת המודע, בכל פעם שמבקשים להטמיע אמונה מסוימת, פירוש הדבר שאנחנו מדברים אל תת המודע ומבקשים ממנו ללמוד משהו מחדש.
   הטמעה בלבד יכולה להיות חסרת משמעות, אך כאשר משלבים אותה בתהליך ובניקויים אנרגטיים, היא משנה את חיינו ואת מערך האמונות שלנו לטובה.
  • ריפוי אנרגטי – ישנו ריפוי פיזי וישנו ריפוי לחוויות שהשאירו טראומה בחיינו ובנשמה שלנו. שליחת ריפוי מסייעת לאדם להשתחרר מן הכאב והדפוסים המעכבים שהביאה איתה הטראומה לחייו. בכך נפתחות דלתות אל עבר חיים נעימים ורגועים הרבה יותר.
  • ניקוי אנרגטי מאפשר לשחרר אנרגיה שנתקעה בגוף האנושי. אנרגיה תקועה מביאה איתה כובד ולעיתים אף כאבים. כשמשחררים אותה, זרימת האנרגיה בתוך ומחוץ לגוף חלקה יותר. אחרי ניקוי אנרגטי מתקבלת תחושת קלילות ורוגע שמאפשרת לראות את החיים מנקודת מבט חיובית ורחבה. 

  מטרת הכלים לחזק אתכם ולסייע לכם בהצלחת התהליך!

  כדי להקל עליכם, חילקתי את התהליך לארבעה שלבים, כשעל כל אחד מהם תמצאו פירוט בסרטונים.
  על מנת שתוכלו לצלוח את התהליך בקלות, מומלץ לתת לכל אחד מן השלבים מספר ימים בהם הידע יחלחל ויהפוך חלק משגרת חייכם. ברגע שהתהליך הוטמע, תגלו שאתם מסוגלים לשחרר אשמה בקלות רבה יותר.
  כל מי שרוכש את הקורס יצורף לקבוצת פייסבוק סגורה, בה תוכלו לשתף את התובנות שלכם ולספר על התהליך שאתם עוברים. אני מאמינה שככל שמשתפים ומתרגלים האנרגיה משתפרת, מתחזקת והסיכויים להצלחת התהליך, האישי והקבוצתי, גוברים. בקבוצה תקבלו תמיכה ממני ומהמשתתפים האחרים שרכשו את הקורס.
  בשנתיים האחרונות אני חייה משוחררת מאשמה, הכל מרגיש נעים וזורם יותר. חיים ללא אשמה מאפשרים לי להיות מחוברת יותר לעצמי, נוכחת יותר בחיי ואני מאושרת לחיות בתוך הגוף שלי וכבר לא מבקשת לי יותר גוף אחר. הכיווץ נעלם, במקומו אני מרגישה שכל הגבולות שאי פעם הצבתי לעצמי נעלמים לאט לאט.

  פרטים

  מיד לאחר העברת התשלום, ישלח אליכם מייל שיאפשר גישה לקורס באתר שלי, כמו כן תצורפו לקבוצת התרגול בפייסבוק.

  הקורס יהיה זמין עבורכם לצפייה בכל עת!
  עלות הקורס הינה 250 שקלים.
  ניתן לשלם בביט או בהעברה בנקאית.
  נירית לדרמן

  מי אני?

  נעים להכיר.
  נירית לדרמן, מלווה אנשים בתהליכי ריפוי וחיבור פנימי.
  בעבר אשמה כרונית, בהווה חיה בקלילות ושמחה.
  אחת ממשאלות ליבי היא לעזור לכמה שיותר אנשים לחיות מתוך קלות וטוב את חייהם.
  למצוא מרפא לכל מה שמכביד או מעכב אותם.
  אני עובדת בשיטה שנקרא תטא הילינג בשילוב דמיון מודרך וכתיבה.

  מה אמרו על הסדנא

  "זה ממש נפלא! מצאתי את עצמי בוכה ואומרת לעצמי חיזוקים שלא חשבתי עליהם בכלל, דברים שלא ידעתי שאני צריכה לשמוע."

  "משהו אחר עלה כתוצאה מהתהליך, יצאתי בפומבי עם פוסטים בנושאים ששנים ניסיתי להחביא. בנוסף, אני ישן טוב יותר בלילה."

  "התהליך היה ועודנו מאוד טוב עבורי. הוא היה מדוייק והצלחת ממש להעביר אותו בצורה ברורה וסופר תומכת"

  nirit.led@gmail.com

  054-3178277

  מוזמנים ליצור איתי קשר

  בואו לתרגל איתי מיקוד בטוב בקבוצה אינטימית וסגורה 

  שתפו