לכל אדם בעולם יש מלאכים ששומרים עליו ומלווים אותו. תפקידם לכוון אותנו ולסייע לנו לחיות חיים נעימים ומאושרים יותר. המלאכים שלנו לוחשים ושולחים מסרים, אך לא תמיד אנשים יודעים לשמוע או לזהות אותם.
אחד הדברים האהובים עלי בתקשור, הוא הידיעה שהמלאכים השומרים שלך רוצים תמיד בטובתך, מחפשים איך לחזק ולסייע – לכן מסר מהם תמיד יהיה מעצים.
בכל פעם שאני מעבירה מסר, אני מרגישה מחדש את החום והאהבה הרבה שזורמת מן המלאך השומר, אל האדם אותו הוא מלווה. אני לומדת עוד על כמה העולם שלנו, אינו רק מה שנראה לעין ואיך בכל אחד מאיתנו יש הרבה מעבר למה שאנחנו מודעים.
המלאכים מכוונים אל התשובות המתאימות במיוחד עבור האדם אותו הם מלווים, כך שאותה השאלה מקבלת תשובות מגוונות ורבות. כל מלאך יכוון את האדם שלו אל המקומות שיסייעו לו להתקדם, להתחזק ולפרוח ככל שיאפשר לעצמו בחיים האלו.
כדי לקבל מסר מהמלאך השומר שלכם, כל שעליכם לעשות הוא לשלוח לי מייל לכתובת nirit.led@gmail.com
ובו שאלה אחת בנושא שמעניין אתכם.
שאלות שעולות בתקשור יכולות להיות קשורות בהתלבטויות, קבלת החלטות, רצון בהכוונה, חיזוקים. מלבד נושאי בריאות – כל שאלה מתאימה.
עלות התקשור במייל 200 שקלים.
קיימת אפשרות לתקשור עם מלאך שומר או נפטר, בשיחה של כ- 60 דקות בעלות 280.
התשלום בביט או בהעברה בנקאית.
מיהם האנשים שבחרנו להיוולד להם? מדוע הילדים שלנו בחרו בנו? מה הקשר בינינו לבין אחים ואף חברים שלנו? האם יש יותר ממה שהעין רואה?
לפני שנשמה מגיעה לגוף, היא בוחרת למי להיוולד. הבחירה נעשית על פי למידות אותן בחרה להשלים, על פי הקרבה לנשמות שיכולות לסייע לה להתפתח בעולם. אם כך, סימן שהנשמה שלנו יודעת שנפגוש את האנשים שמקיפים אותנו בחיים – לפחות את רובם.
מיפוי נשמתי מסייע לכם לגלות מהו טיב הקשר ביניכם לקרובים שלכם. האם ישנן למידות משותפות? איזה תפקיד יש להם בהתפתחות ובלמידות הנשמתיות שלכם? מה תפקידכם בהתפתחות שלהם? במסגרת המיפוי אני בודקת האם ישנם קשרים נשמתיים ביניכם? האם קיימות שבועות והבטחות מחיים אחרים – שעשויות לעכב מי מכם או להשפיע על הקשר.
המיפוי שופך אור על מערכות היחסים בחיינו ומסייע לראות אותם ברובד שונה ועמוק יותר.
עלות מיפוי לשני אנשים הוא 200 שקלים.
רוצים מיפוי? שלחו לי מייל לכתובת nirit.led@gmail.com
אנרגיה קיימת ונמצאת בכל דבר. אנרגיה יכולה להיתפס בבני אדם וגם בחפצים ובבעלי חיים. אנרגיה כבדה, מושכת אותנו למטה, משפיעה על אופן החשיבה שלנו, על ההחלטות שלנו ועל ההתנהגות שלנו. אנרגיה כזאת תתבטא בגוף כעייפות, הססנות, נטייה לרגוז מכל דבר קטן, בלבול, חוסר סבלנות. אנשים מסוימים סיפרו לי שהם מרגישים שיוצאות להם מהפה מילים שאינן קשורות אליהם בכלל.
מאחר ואנרגיה נדבקת, יש צורך לערוך ניקויים אנרגטיים מידי פעם - לעצמנו ולבתים שלנו. טיהור הבית מסייע, אך הוא פחות ייסודי מהיכרותי עם השיטות.
ניקוי מאפשר לי להחליף את האנרגיה שנמצאת בבתים/חפצים ולהפוך אותה לנעימה יותר. אפשר ללמד את החפצים והקירות שלנו להיות מה שאנחנו מבקשים לעצמנו, למשל בית מלא שמחה והרמוניה. מבני אדם ובעלי החיים הניקוי שונה מעט, זה יותר כמו לשאוב מה שלא שייך להם ולשלוח להם אנרגיה חדשה.
איך תדעו אם אתם צריכים ניקוי?
אם אתם מרגישים זרים לעצמכם, אם אתם מרגישים שקורים  לכם כל מיני דברים שלא אופייניים לכם, או שלא נעים לכם להיכנס למרחב (בית/משרד), סימן שהאנרגיה שם כבדה ואינה מותאמת אליכם.
איך זה קורה?
אתם שולחים לי מייל או הודעה בוואטסאפ, ומיד לאחר קבלת התשלום אני מבצעת את הניקוי הנדרש ואת החלפת האנרגיה.
עלות השירות 200 שקלים.
יש רגעים בהם אנחנו מרגישים מצד אחד תקיעות או חוסר ודאות, כשמצד שני אנחנו לא מרגישים צורך בתהליך ארוך של ליווי או טיפול. אני מאמינה שהתשובות נמצאות אצלנו, לפעמים כל מה שצריך הוא שיקוף - שיאפשר לנו לרדת אל עומק הדברים ולמצוא פתרון בעצמנו.
ידיעה, מהווה חצי דרך לפתרון. באמצעות תרגילים אישיים, שאתאים במיוחד עבורכם, תוכלו לזהות את הדפוסים או האמונות המגבילות אשר גורמים לתחושת התקיעות בחייכם. כשהדברים מונחים מולכם, קל יותר להבין לעומק מה מעכב ולמצוא דרכים לשחרר את החסימות או אסטרטגיות להתמודד איתן.
כל שעליכם לעשות, הוא לשלוח לי מייל עם תיאור של מה מטריד אתכם ואני אחזור אליכם עם תרגיל/תרגילים שיסייעו לכם לזהות מה מסתתר במעמקי תת המודע שלכם.
עלות השירות 230 שקלים. ניתן לשלם בביט או בהעברה בנקאית.
*השירות הוא חד פעמי, אך אם תרצו, תמיד נוכל לקחת את מערכת היחסים בינינו שלב אחד קדימה לליווי ארוך יותר במייל או בטלפון.
בתת המודע שוכן מערך האמונות איתו הגענו לעולם ואספנו במהלך שנות חיינו. המערך הזה בנוי על חוויות שלנו, על זיכרונות שאפילו לא ידענו שקיימים ומושפע ממערך האמונות של השושלת ממנה הגענו. האמונות הללו מרכיבות את דפוסי ההתנהגות שלנו, אלו משפיעים על חיינו החל מהתנהלות יומיומית ועד למחלות או כאבים מהם אנחנו סובלים.
סשן של תטא הילינג אורך כ- 60 דקות, במהלכו ניתן לאתר ולשנות אמונות ודפוסים שמונעים מאיתנו לחיות בנוחות ובקלות לה אנחנו ראויים. במסגרת הסשן, נשלחים ריפויים שמסייעים בהחלמה – נפשית ופיזית.
השיטה מתאימה לכל אדם שמעוניין לשנות את חייו, להרגיש קליל, בריא ושמח. כל אדם שמרגיש שהוא מתקשה למצוא ולהשיג את מה שהוא מבקש לעצמו – זוגיות, בריאות, פרנסה וכל העולה על רוחכם.
עלות סשן בודד היא 350 שקלים, חבילה של 7 סשנים ב – 10% הנחה.
ניתן לשלם בביט או בהעברה בנקאית.
הסשנים מתקיימים בשיחת טלפון או וידאו, אחרי שיחת ייעוץ קצרה (ללא עלות).
מעוניינים בסשן? כתבו לי הודעה בוואטספ ואחזור אליכם בהקדם 054-3178277
אם גם אתם מרגישים שמשהו מעכב אתכם בחיים, אבל אין לכם זמן או יכולת להתחייב לביקור אצל מטפל – יתכן וזה הפתרון המושלם עבורכם. בתור אמא בחינוך ביתי ובעלת עסק, אני מבינה את הצורך לעשות דברים עבור עצמנו, כשמצד שני השגרה וחוסר הזמן עוצרים אותנו. לא קל לנהל עסק, משק בית, זוגיות ובמקביל לטפח את עצמנו…
הליווי החודשי במייל, ימקד אתכם בנושא מסוים אותו אתם מבקשים לשפר בחייכם. מצד אחד, תקופת הליווי תחומה בזמן, מצד שני היא מאפשרת לכם להיות גמישים – לקרוא, לתרגל ולהחזיר תשובה בזמנכם הפנוי.
איך זה עובד?
במשך חודש שלם, אנחנו עוברים יחד תהליך מואץ, שיקדם ויצמיח אתכם.
מידי יום תוכלו לכתוב לי מייל ולקבל תגובה ממני (עד 24 שעות מקבלתו). דרך ההתכתבות, נבחן ונמצא את הגורמים המעכבים בחייכם. נרד לעומק הדברים, נשנה את הדפוסים וניפטר מהם.
מעבר לייעוץ, תקבלו תרגילים, הסברים ומסרים שיקדמו אתכם אל עבר היעד אותו אתם מחפשים. והכי חשוב – הכל מתועד, כך שתוכלו לחזור אל ההתכתבויות בינינו מתי שרק תרצו, להמשיך לתרגל ולסייע לעצמכם.
למי מתאים?
כל מי שמעוניין לטפל בדפוס נקודתי בחייו הפרטיים או בהקשר של העסק.
בטרם רכישת השירות, יש לשוחח איתי על מנת לוודא התאמה.
מחיר: 800 שקלים